Hoďte nohy nahoru.
Vše vyřešíme za Vás.

Nejen, že Vám ušetříme spoustu starostí s hledáním spolehlivého nájemníka, ale díky naší službě ušetříte až 60 hodin ročně, které můžete věnovat rodině, případně vašim koníčkům.

Jak to funguje? Šipka
Jak to funguje.
Nezávazná schůzka
Nezávazná schůzka
Sejdeme se, ideálně v nemovitosti, o kterou bychom se měli starat. Projdeme detaily naší služby a případně odpovíme na veškeré Vaše dotazy.
Šipka
Návrh spolupráce
Návrh spolupráce
Do dvou dnů od nás dostanete konkrétní nabídku, pokud se Vám bude líbit, jdeme dál.
Šipka
Podpis smlouvy
Podpis smlouvy
Připravíme nájemní smlouvu, kterou uzavíráte přímo s námi, a společně ji projdeme. Veškeré starosti a rizika tak od okamžiku podpisu bereme na sebe.
Šipka
Spolehlivý příjem
Spolehlivý příjem
Domluvené nájemné vám pravidelně zasíláme každý měsíc bez ohledu na to, zda byt je obsazen či nikoli. Na vás je pouze vymyslet, čím si uděláte radost
Šipka
Vrácení nemovistosti
Vrácení nemovistosti
Pokud budete potřebovat byt zpět, dohodneme se na termínu předání. Byt vám předáme v minimálně tak dobrém stavu, jako jsme ho od vás převzali.

Naše služba není jen o těchto pěti krocích. K nalezení spolehlivého nájemníka je potřeba mnohem více, ať už je to čas strávený na prohlídkách, přípravou nemovitosti k inzerci či pravidelnou péčí o byt. Nicméně toto už nebudou Vaše starosti. Vy už svého spolehlivého nájemníka budete mít v nás.

  • Nezávazná schůzka Sejdeme se, ideálně v nemovitosti o kterou bychom se měli starat, abychom si rovnou udělali představu. Projdeme detaily naší služby a případně odpovíme na veškeré Vaše dotazy.
  • Návrh spolupráce Do druhého dne od nás dostanete konkrétní nabídku, pokud se Vám bude líbit, jdeme dál.
  • Podpis smlouvy Připravíme nájemní smlouvu, kterou uzavíráte přímo s námi, a společně ji projdeme. Veškeré starosti a rizika tak od okamžiku podpisu bereme na sebe.
  • Příprava bytu a inzerce Perfektní prezentace je základ, proto nejen, že byt profesionálně nafotíme, ale také případně provedeme úpravy, tak aby byl co nejatraktivnější pro zájemce.
  • Výběr a prověření budoucího nájemníka Případného nájemníka vždy prověřujeme v registrech dlužníků, abychom eliminovali případné budoucí problémy s placením.
  • Podnájemní smlouva Tím, že byt dále podnajímáme, můžeme využít výhod tohoto smluvního vztahu v případě, že dojde k problémům s podnájemníkem.
  • Pojištění bytu a domácnosti Byť ne každý majitel bytu na to myslí, pro nás je priorita každý byt perfektně pojistit. v případě pojistné události probíhá komunikace přes nás.
  • Pravidelná údržba Byt pravidelně kontrolujeme a společně s podnájemníky se o něj staráme, případně řešíme nutné opravy.
  • Vrácení nemovistosti

Kolik stojí naše služby?

Vás naše služba nic nestojí. Společně se domluvíme na výši garantovaného nájmu pro Vás, případně zkonzultujeme jeho výši podle našich zkušeností s danou lokalitou a stavem bytu, k tomu si připočteme naše náklady a pak už je pouze na nás, abychom za tuto cenu našli spolehlivého nájemníka.

Nájemné
Nájemné
Domluvíme se na výši spolehlivého nájmu, který Vám každý měsíc garantujeme.
Naše náklady
Naše náklady
Připočteme naše náklady.
Pronájem bytu
Pronájem bytu
A pak už je to pouze naše riziko, abychom za tuto cenu do bytu našli spolehlivého nájemníka.

Reference od našich
klientů

Byt jsem koupil na investici, která se mi první rok, co jsem si ho sám pronajímal vůbec nevyplatila. Nájemník byl nespolehlivý, neustále byly prodlevy s placením a stížnosti od sousedů. Od té doby, co jsem byt svěřil Spolehlivému nájmu, nic z toho řešit nemusím, naopak vybírám další byt na investici. Nyní si už nedokážu představit, že bych byt pronajímal jiným způsobem.

Milan / Pardubice

Se službou Spolehlivý nájem jsem naprosto spokojená. Přineslo mi to přesně to co jsem očekávala. Ušetří mi to spoustu času, který mohu věnovat rodině případně svým zálibám. Nemusím si dělat starosti, jestli nájemník zaplatí či nikoli a už mne nikdo neobtěžuje s tím, že například kape kohoutek. Příjemně mne také překvapilo, že garantovaný nájem byl vyšší než jsem očekávala.

Petra / Hradec Králové

Máte zájem
abychom se postarali i o Vaši nemovitost?